- Nowy
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Typ produktu | Półbuty damskie |
| Producent | Wielbut (polski producent) |
| Model | 030 |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał cholewki | Skóra naturalna |
| Wnętrze obuwia | Skóra naturalna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Rodzaj noska | Okrągły |
| Zapięcie | Sznurowane + zamek błyskawiczny |
| Rodzaj obcasa | Koturn |
| Wysokość obcasa | 4 cm |
| Tęgość | G |
Możesz również zamówić telefonicznie 696-787-008
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka wysyłka
30 dni na zwrot lub wymianę
Półbuty damskie Wielbut 030 to propozycja dla kobiet ceniących wygodę, jakość i ponadczasowy styl. Model pochodzi od polskiego producenta Wielbut, znanego z projektowania obuwia wyjątkowo komfortowego i trwałego.
Cholewka, wnętrze oraz wkładka ze skóry naturalnej zapewniają stopom odpowiednią oddychalność i komfort przez cały dzień. Zastosowanie miękkich skór sprawia, że półbuty są bardzo elastyczne i doskonale sprawdzają się także przy stopach wrażliwych.
Połączenie sznurowania z zamkiem błyskawicznym umożliwia idealne dopasowanie obuwia do stopy oraz szybkie zakładanie i zdejmowanie. To rozwiązanie praktyczne i wygodne na co dzień.
Koturn o wysokości 4 cm delikatnie unosi sylwetkę, jednocześnie zachowując stabilność i wygodę chodzenia. Lekki, elastyczny spód jest dobrze wyprofilowany, co znacząco zmniejsza zmęczenie stóp.
Brązowe półbuty Wielbut to ciekawa alternatywa dla klasycznych barw. Doskonale komponują się z codziennymi stylizacjami - zarówno ze spodniami, jak i spódnicami - podkreślając indywidualny charakter outfitu.
| Rozmiar | Długość wkładki (cm) |
|---|---|
| 36 | 23,4 |
| 37 | 24 |
| 38 | 24,6 |
| 39 | 25,3 |
| 40 | 26 |
| 41 | 26,7 |
| 42 | 27,4 |
Producent P.P.H Wielbut Nowa Wieś 9a 05-340 Kołbiel Polska wielbut@poczta.onet.pl 602708983